Чотири причини, через які субсидії заберуть

Багато українців оформили субсидії з порушеннями. У зв'язку з цим в Україні проведуть верифікацію (перевірку) в результаті якої порушники залишаться без «знижки» .

Чотири причини, через які субсидії заберуть
20 Вересня 2016 19:06Cуспільство,Головне,Статті

Про це пише Сьогодні з посиланням на міністра соціальної політики Андрія Реву.

За його словами, вже зараз число відмов при оформленні субсидій зросло в 2 рази.

Причинами, за якими субсидію не дадуть або заберуть може стати:

  • покупка (до оформлення субсидії), що перевищує 50 тис. гривень. У такому випадку субсидія не призначається протягом 12 місяців.
  • дохід від сільськогосподарської діяльності;
  • дохід від банківських депозитів або цінних паперів;
  • здача житла в оренду.

Відзначимо, останні три пункти враховуються в загальний дохід при нарахуванні субсидії.

Додамо, в інтернеті можна знайти десятки оголошень «здам квартиру з хорошим ремонтом і оформленою субсидією» , що є грубим порушенням.

Субсидію може оформити тільки та сім’я, яка проживає за вказаною адресою. Якщо це орендоване житло – разом з декларацією про доходи і заявою на отримання субсидії потрібно надати й договір оренди.

«Якщо сім’я придбала квартиру в кредит, то при визначенні її права на субсидію враховується сума першого внеску» , – пояснюють в Мінсоцполітики. При цьому нерухомість, яка дісталася в спадок, при розрахунку субсидії не враховується.

Звернемо увагу, згідно з держбюджетом, верифікація принесе 5 мільярдів гривень. Вона передбачена в меморандумі з МВФ.

У цьому році до опалювального сезону субсидію оформлять 9 мільйонів людей, тому кількість українців, які пройдуть «верифікацію» , значно зросте.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.