Через повільність НАБУ і ГПУ з України втік «чорний бухгалтер» ПР

Інформацію про виплати в документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів вносив Євген Калюжний – брат екс-депутата Верховної ради, регіонала Віталія Калюжного.

Через повільність НАБУ і ГПУ з України втік «чорний бухгалтер» ПР
14 Листопада 2016 14:29Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Про це йдеться в статті для ZN.UA журналістки Оксани Денисової, яка посилається на інформацію від декількох «донорів» «чорної каси» Партії регіонів. «Відразу кілька «донорів» партійної каси ПР , що інформацію про виплати вносив в ч/б (чорну бухгалтерію – ред.) Євген Калюжний, брат колишнього депутата Віталія Калюжного. Але на сьогодні громадянин без депутатської недоторканності, який власноруч заповнював принаймні частину документів «чорної бухгалтерії», виїхав за межі країни”, – пише автор статті, повідомляє Експрес.

При цьому Денисова зазначає, що у відповідях на інформаційні запити про долю Євгена Калюжного НАБУ і САП визнали, що досі не оголосили йому про підозру за жодним із кримінальних проваджень. «Редакція відправила в НАБУ і САП запити про долю Калюжного, його ймовірні допити та відповідальності силовиків за те, що зазначений громадянин втік з України, і дуже здивувалися, отримавши відповіді. Обидва антикорупційних органи майже «під копірку» вирішили роз’яснити журналістам закон «Про доступ до публічної інформації» та інші положення законодавства, згідно з якими відповідей на зазначені питання вони надати не можуть. Єдине, що вдалося витягнути з цих документів, – інформацію про те, що Калюжному досі не оголосили про підозру за жодним із кримінальних проваджень», – зазначає журналістка.

11 листопада у НАБУ заявили, що готові оголосити перші підозри фігурантам справи про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів, хоча ще наприкінці вересня Артем Ситник заявляв, що перші звинувачення у справі можуть бути передані до суду у жовтні. Як повідомлялося, раніше екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак передав НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати «Партією регіонів» готівкових коштів ряду колишніх і нинішніх політиків і високопоставлених чиновників.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.