Борцеві з корупцією YouControl інкримінують незаконне отримання інформації

YouControl - перший в Україні портал, де зібрані дані про діяльність всіх компаній.

Борцеві з корупцією YouControl інкримінують незаконне отримання інформації
23 Березня 2017 18:18Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Офіційною причиною проведення слідчих дій щодо керівництва онлайн-порталу YouControl, де зібрано дані про діяльність усіх українських компаній, є підозра у незаконному отриманні інформації.  Про це пише UA1.

Про це повідомляють адвокати YouControl.

За їхніми словами, дозвіл на обшук надав Шевченківський районний суд на основі статті 359 КК (незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації).

«Парадоксальна річ при тому, що законом передбачена відкрита можливість доступу до реєстру будь-яких осіб, поширення, копіювання, використання інформації, яка є відкритою і публічною. Це пряма норма закону і не знати цього – цілковитий правовий нігілізм», – зазначають правники.

Як відомо, Служба безпеки провела обшуки у керівництва інформаційного сервісу YouControl. Також СБУ заблокувала корпоративну пошту компанії.

YouControl – це онлайн-сервіс, що автоматично формує досьє на будь-яку українську компанію, використовуючи інформацію з державних реєстрів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.