Бійці ММА битимуться заради дітей

23 вересня у Львові відбудеться Міжнародний благодійний турнір зі змішаних єдиноборств (ММА), зібрані кошти з якого підуть на відпочинок дітей, постраждалих від війни в Україні, за кордоном.

Бійці ММА битимуться заради дітей
16 Вересня 2016 14:12Cуспільство,Головне,Культура,Статті

Про це розповіли організатори заходу під час прес-конференції у Львівській міській раді, повідомляє власний кореспондент Прометея.
Співорганізатори турніру – ліга «Real Fight Promotion» та благодійні фонди «Мій тато захищає Україну» і «Жервам війни в Україні» – наголошують, що на фоні згасання волонтерського руху в Україні, благодійність, яка покликана сприяти реабілітації та соціалізації дітей, котрі постраждали від бойових дій чи втратили батьків, є надзвичайно важливою, адже інколи здається, що всі навколо почали забувати про те, що війна триває.
«Цей захід важливий з двох аспектів: це популяризація саме цього виду спорту в Україні, а також можливість забезпечити дітям загиблих відпочинок за кордоном» , – каже Уляна Флишко, керівник Благодійного товариства Мій тато захищає Україну» .
Вона зазначила, що діти відпочиватимуть в Польщі і Болгарії, консульства цих країн готові долучитися до акції і візьмуть на себе фінансування відпочнку кількох десятків дітей, таким чином. всього вдасться відправити на відпочинку до 100 дітей.
«На турнірі відбудеться 12 поєдинків, в яких візьмуть участь бійці з п’яти країн – України, Словаччини, Румунії, Грузії та Ізраїлю. Запрошуємо всіх 23 вересня в 20.00 в Львівський цирк» , – каже Віталій Вовк, президент ліги «Real Fight Promotion» .

Ярина Волошин, спеціально для Прометея.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.