Армія Асада захопила стратегічну висоту в сирійському Алеппо

Після зриву «гуманітарної паузи» сирійські урядові війська і їхні російські союзники в понеділок захопили стратегічну висоту в Алеппо.

Армія Асада захопила стратегічну висоту в сирійському Алеппо
24 Жовтня 2016 19:15Головне,Новини

Нова наступальна операція сил Асада почалося в понеділок, вони захопили вершину Базо на південній околиці міста Алеппо біля військових баз. Про це пише УНІАН з посиланням на АР. Звідси, як повідомляють опозиційні активісти, урядові війська обстрілюють повстанців.

Бої в місті після нетривалого затишшя поновилися в минулі вихідні – повстанці відкинули пропозицію Москви вийти зі східних районів разом з рештою мирних жителів. Як повідомляв УНІАН раніше, запеклі бої почалися в сирійському Алеппо, після того, як у суботу завершився режим припинення вогню, що діяв усього три дні. Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, що базується в Британії, повідомляє, що бої та авіаудари поновилися ввечері в суботу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.