Анонс. Круглий стіл «Трудові конфлікти» у Львові 5 жовтня

5 жовтня у Львові у приміщенні прес-центру Гал-Інфо (Міцкевича,5) відбудеться круглий стіл на тему проблематики трудових конфліктів і способів суспільного рішення подібних конфліктів.

5 жовтня у Львові у приміщенні прес-центру Гал-Інфо (Міцкевича,5) відбудеться круглий стіл на тему проблематики трудових конфліктів і способів суспільного рішення подібних конфліктів
4 Жовтня 2016 13:32Cуспільство,Головне,Статті

Серед учасників столу будуть:
Марія Карвацька, голова львівської обласної спілки будівельників;
Уляна Бобко, завідувачка юридичного сектору ЛДУ БЖД, к.ю.н;
Катерина Клименко, представник всеукраїнської спілки будівельників;
Євген Олійник, звільнений із заводу Фуджикура профспілковець;
Надія Павлів-Самоїл, к.ю.н. доцент кафедри цив. права та процесу НУ «Львівська політехніка».

Звільнення Євгена Олійника та Анни Холіної, спричинене їхньою активною позицією та профспілковою діяльністю на заводі «Фуджикура», викликало хвилю обурення в певних колах громадськості, особливо львівської.

Необгрунтоване звільнення працівників досить часто трапляється на підприємствах в Україні, але чи не вперше ми зіткнулись із звільненням голови первинної спілки на заводі, що вже є незаконним.
Таким чином організатори круглого столу та профспілковці постали перед проблематикою діалогу між роботодавцем та робітником. Даний захід спрямований на висвітлення проблеми та пошуку її вирішення.

Крім того, доповідачі будуть торкатись таких питань, як працевлаштування української молоді, функції та роль профспілок, неофіційні трудові відносини та інше.

Запрошуємо ЗМІ та усіх охочих долучитись до обговорення.
Де: конференц-зал прес-центру ГалІнфо
Коли: 5 жовтня о 11.00 годині
Контактний телефон: 0638738387, Катерина.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.