Active Group: 38% львів’ян очікують революцію найближчим часом

Рівень очікування революційних подій показує динамічні змінення.

Active Group: 38% львів’ян очікують революцію найближчим часом
28 Серпня 2017 20:34Головне,Політика,Статті,Україна

49,7% опитаних львів’ян стверджують, що вони готові виходити на протести. Такі результати дослідження «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?», 28,2% мешканців Львова відповіли, що «готові в будь-який момент», а 21,5% – що «швидше готові». Натомість 10,5% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка львів’ян (25,1%) «не готові» взагалі. 14,6% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Рівень протесних настроїв почав спадати з червня. Частка тих, хто висловив готовність протестувати, зменшилась на 11,1% за літній період.

готовність-протестувати

Щодо очікування революції мешканцями Львова, то 38% опитаних вважає, що революція може розпочатись найближчим часом. З них 28,2% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 9,8% – що «може трапитись у найближчі місяці». Інша частка львів’ян (39,2%) вважає, що революція в Україні відбудеться нескоро. З них 21,5% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 17,7% – що ймовірність революції «мінімальна». 22,7% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

готовність-протестувати

Рівень очікувань революції продовжує знижуватись у Львові вже протягом чотирьох місяців. У червні тих, хто очікує революцію нескоро, було 43,7%, а у вже у серпні – 39,2%.

Дослідження проходило з 12 по 13 серпня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

готовність-протестувати

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.