11 травня у Львові протестуватимуть проти поліцейського насильства

Активісти вийдуть до стін Головного управління Національної поліції (площа Григоренка, 3) задля того, щоб висловити свій протест проти хвилі поліцейського терору в Україні.

11 травня у Львові протестуватимуть проти поліцейського насильства
10 Травня 2017 20:25Головне,Львів,Політика,Статті

Про це повідомляє спільнота Автономний Опір в соцмережах.

Далі подаємо повний текст анонсу акції від організаторів:

«Ні ментовському терору!
Мітинг у Львові проти поліцейського свавілля, яке охопило Україну. 11 травня в 13.00 під стінами Головного управління Національної поліції у Львівській області (площа Григоренка, 3).

https://vk.com/event146703650

https://www.facebook.com/events/1871836556403373/

Завтра, 11 травня в 13.00 громадськість Львова вийде під стіни Головного управління Національної поліції (площа Григоренка, 3) задля того, щоб висловити свій протест проти хвилі поліцейського терору в Україні. Небачено жорстокі дії силовіків у Києві 9 травня, розгін та побиття (аж до каліцтва) учасників масових проукраїнських заходів, розгром штабів патріотичних організацій, очевидне підігрування копів «тітушкам” у Дніпрі – все це змушує констатувати постання поліцейської держави в нашій країні.

Постійний тиск на активістів у Львові, брудні систематичні провокації проти незалежних організацій з боку керівництва місцевих СБУ та МВС лише підкреслюють загальноукраїнські невтішні тенденції. Під крики озвірілих «Беркутів» і удари резинових кийків, влада просуває прийняття сумнозвісного законопроекту №3587 «Про мирні зібрання», який має поставити хрест на свободі вуличних демонстрацій в Україні.

Ми повинні запобігти перетворенню нашої країни на поліцейський тоталітаризм по типу «Рашка 2.0», адже якщо не протестувати сьогодні – завтра може бути вже пізно. Закликаємо всі небайдужі громадські організації взяти участь в нашому мітингу!

Аваков, м*удак, припни своїх собак!»

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.