Змусити молодь діяти!

Під словосполученням «совкові спеціалісти» я маю на увазі те, що Україною уже 25-26 років керують люди, які вважають себе професіоналами, мають освіту та досвід, але повністю загрузли у корупції та довели нас до бідності та злиднів .

Змусити молодь діяти! Павло Грабський
25 Червня 2018 0:42Блоги,Павло Грабський

Загалом менталітет нашої країни походить із СРСР – корупція керує людьми і все побудовано на ній. Це застаріле твердження, яке потрібно змінювати.

А змінювати можуть лише тверезі молоді люди, які народилися за часів Незалежності, тому що в них немає того виховання і бачення, яке прищеплювали за часів СРСР.

Від молодих очікую зовсім іншого бачення, підходу. Вони – сміливі, енергійні і рішучі. Кожен бачить майбутнє своєї країни по-справжньому кращим, але з різних ракурсів: чи це економічний підхід, чи будь-яка сфера життєдіяльності.

Моя програма передбачає розвиток молоді, компетенції молодих активістів, щоб вони робили правильне рішення.

Молодь має бути обізнаною, вчитися думати і розвиватися.

Патріотичне виховання та громадянська позиція

Патріотизм – це дія. Якщо ти патріот – ти, в першу чергу, повинен щось робити: змінювати свою домівку, вулицю, ставлення своїх друзів. А не просто ходити з прапором і казати: «Я патріот!»

У нас будуть заходи, які спонукатимуть молодь бути патріотом, щоб вони діяли в тій сфері, в якій вони працюють, навчаються тощо. Ми мотивуватимемо людей, спонукатимемо до дії.

Всі розповідають, як бути успішним, але ніхто не каже, які помилки не треба робити, – ось на це ми і поставимо акцент.

Реалізація

Школу Політичного успіху у Львові проводитимемо вперше. Я планую зробити це для молоді та для людей, які цікавляться політикою, незалежно від політичних партій і організацій. Ми збираємося охопити весь Львів і, можливо, Львівщину – надішлемо лист в університети з запрошенням, що школа проводитиметься 1,5-2 тижні.

Двічі на тиждень лекції з різними спікерами, цікавими темами і вкінці – з сертифікатами, з нагородами, щоб молодь отримала підтвердження, що володіє тією чи іншою інформацією.

Також планую масштабне спортивне дійство впродовж літа – це буде сюрприз для жителів Львова.

Плани

Політична і громадська діяльність стимулює молодь для об’єднання і прийняття колегіального рішення і мотивації входити в різні ланки влади.

Головне завдання моєї програми – щоб кожна людина сказала: я можу і хочу зробити щось краще. Я встану з дивану. Я піду навчуся щось робити. Я допоможу вирішити проблему, яка виникає в моїй сім’ї, школі, університеті. Я буду дієвою.

Ось основна мета – розворушити людей, особливо молодь, тому що їй просто байдуже політичне громадське життя. Вони втомилися, їм не цікаво.

Всеукраїнський рівень

-Потрібно діяти локально, але мислити масштабно. Ми можемо з нашою громадською організацією та активістами втілити це на всеукраїнському рівні, тому що є такий ресурс: і через нашу громадську організацію, і через громадські ради облдержадміністрації, все, що стосується військово полонених, шкіл політичного успіху, громадських рад та багато інших напрямків, що зазначені в моїй програмі.

Найближчі два-два з половиною місяці я намагатимусь не лише на Львівщині, а й у інших регіонах пропагувати свою програму. Доносити свою точку зору до інших активістів, щоб об’єднуватися або стимулювати до подальших дій з їхньої сторони.

Ми маємо бути рушійною силою, яка допоможе молоді стати компетентною та успішною. Ми не маємо права боятися, адже іншої країни в нас немає і не буде.

Павло Грабський, львівський активіст, громадський діяч, учасник проекту Нові Лідери.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.