За крок до великої війни

Поки пів світу збирає покемонів та не звертає уваги на політичну ситуацію в Росії, Кремль заявляє, що Україна почала терор і Путін, особисто, візьме це під контроль і не пропустить «провокацій».

За крок до великої війни
11 Серпня 2016 18:49Блоги,Сергій Марко

Все це відбувається на фоні: зниження цін на газ та нафту, на яких і трималась колись економіка Московії, витікаючої з цього фінансової кризи, політичних репресій, домовленостей з фашиствуючим Ердоганом, та загострення геополітичної ситуаціі в світі.

Після анексіі Криму відбутись може все, що завгодно, і відкидати можливість великої війни в центрі Європи – це, як мінімум, вузьколобо.

Вбиті: російський військовий та працівник ФСБ, під час сумнівної диверсійної операціі на кримському кордоні. Почались великі віськові навчання на кордоні з обох боків.

При цьому так звані політичні еліти запевняють, що боятись немає чого. Нібито в Путіна немає сил та фінансів на початок повномасштабної операціі, але що йому залишається робити? Останні три роки політики Кремля – це закриття всіх можливих кордонів і створення всіх можливих ворогів «рускава міра». Це останній логічний крок, інакше більш консервативна революція, під час якої прийдуть ще гірші сили навіть за Путіна, знесе його. Єдина сильна опозиція нинішньому режиму – це ще більш фашистські гравці на російській політичній арені.

Це найжахливіша подія, яка могла статись за останній рік…

Сергій Марко, блогер, громадський активіст.

Спеціально для Прометея.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.