Як виглядає організована злочинність у Львові і де її шукати

Ви не знали? Організовані злочинні групи ходять і живуть між вами. Діяльність однієї з них активно перевіряє наразі львівська поліція.

ZoPlHa4hzvg
8 Липня 2016 19:33Блоги,Ярина Волошин

Заяву про діяльність такої групи написав простий чоловік, який точно не мав на меті зводити на когось наклеп, – звичайний бізнесмен, директор ТзОВ «ЄвроЛьвів» Гурко В.Л., який просто хоче побудувати 30-метрову стіну під вікнами мешканців вулиць Котляревського та Нечуя-Левицького і дати їй адресу «Богуна 11», яку колись з якогось дива присвоїли кіоску.
Але ми не про це… Це порядний, добрий і пильний чоловік, який побачив ознаки діяльності організованої злочинної групи та відразу написав заяву на її організатора. Далі пряма мова:

«Мешканка сусіднього будинку гр. Щитинська організувала групу осіб, які систематично та цілеспрямовано протидіють законній господарській діяльності та дії яких завдали матеріальну шкоду ТзОВ «Єврольвів». Називаючи себе громадськими активістами та зловживаючи своїми правами, ця організована група осіб протидіє будівництву багатоповерхового будинку».

«Незважаючи на те, що 25.02.2015 р. Щитинська була на особистому прийомі у прокурора Франківського району, і прокуратура не виявила порушень законодавства в діяльності забудовника, Щитинська І.М. продовжила цілеспрямовано протидіяти законній господарській діяльності».

Поясню, що головний лиходій в цій історії – Щитинська Ірина Мар’янівна (на фото друга з правого боку – ред.) – пенсіонерка та інвалід другої групи, котра вже кілька років веде судові війни з забудовником. Саме їй «ЄвроЛьвів» програв вже 2 інстанції у справі скасування містобудівних і подав на касацію; саме вона вказала наглядовому органу Львівської ОДА, що проект будівництва не погоджувався профільним міністерством, як того вимагає закон, і т.д.

Але що ще цікавіше – Франківський РВ активно взявся розслідувати діяльність організованої групи і викликає на допити громадянку Щитинську. Не було б в цьому нічого дивного, якби по інших справах, котрі стосуються ділянки на Богуна і знаходяться в Франківському РВ, не було гробової тиші роками. А серед них, між іншим, і справа по перешкоджанню журналістській діяльності! А тут вчасно і без затримок відкрите кримінальне провадження за статтею 206 ч.3 ККУ («Протидія законній господарській діяльності, вчинена організованою групою, або службовою особою з використанням службового становища, або поєднана з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я, або така, що заподіяла велику шкоду чи спричинила інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років»). Красномовно!

Схоже, на думку бізнесмена Гурка і Франківського РВ, якщо припинити організовану діяльність пенсіонерів та інвалідів, які знають свої права, то в країні буде правити законність, добробут і мир.

«Верной дорогой идете, товарищи!»

Ярина Волошин, громадська активістка, бакалавр історії (УКУ), блогерка, мама

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.