Випадок у Винниках і нова поліція

Вже вдруге пан Лемішко дозволяє собі такі вибрики, хизуючись посвідченням

tYJDDtA9_oY
18 Червня 2016 15:43Блоги,Катя Бенюк

Не секрет, як в Україні проводять реформу МВС. Нагадало рядок тексту із монологу до пісні групи Ленінград: «вы как слон – тыжитесь, пыжитесь, а взлететь не можете».
Старі кадри на місцях, старі методи на місцях, нові кадри вчаться у старих як жити. Якось так. То суперкопів зловлять на хабарі, то вони когось поб’ють за велосипед, то ганяються за небезпечним злочинцем – бомжем. А де треба трішки попрацювати, роблять вигляд що вони тут ні до чого. Це все заслуга «олдових» наставників.

По Україні пройшовся міф наче нова поліція – це нові супергерої, які завжди прийдуть на поміч. В деяких випадках воно так і є, але ж нас завжди більше цікавлять проколи. Бо що краще може сказати про людину, як не її гріхи. Трапився у Винниках один інцидент. Лемішка Михайло, працівник Галицького райвідділу, напав на таксиста. Поліціянт погрожував чоловікові зброєю та намагався обікрасти. До слова, їхав правоохоронець до нічного клубу «Галактика». І вдруге до слова, таксист легко скрутив львівського суперкопа. Зі слів свідків, це вже вдруге пан Лемішко дозволяє собі такі вибрики, хизуючись посвідченням, що автоматично запускає у його голові функцію вседозволеності. І вдруге покарання його може обійти. Бо він же працівник поліції, охоронець порядку і супергерой.

«Зі слів водія: він підібрав пасажира в центрі і мав відвезти у Винники в клуб «Галактика». Ще в центрі даний пасажир показував йому посвідчення працівника міліції і назвався оперуповноваженим Михайлом. В лісі, по дорозі у Винники, витягнув зброю і націлив водію таксі в живіт. Водій вибив зброю з рук пасажира, і вже біля «Галактики» у Винниках він повністю «скрутив» пасажира та викликав поліцію, так як пасажир не захотів платити за проїзд та ще почав забирати телефон у водія з рук. Водій таксі написав заяву про погрози зброєю і її зареєстрували працівники ГУНП», – пишуть на Варті-1.

Мабуть просто треба зрозуміти, що форма за 700 баксів чи зміна назви установи гниле нутро і ментальність не змінить. Реформа – це зміна структури та системи, а не букв і вигляду.

Катя Бенюк, спеціально для Прометея

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.