Внутрішня ксенофобія

Один мій товариш влучно недавно підмітив. В Україні в міру соціального та політичного загострення люди готові йти на крайні міри, щоб хоч якось не впасти у крайні злидні, куди їх штовхає саме влада та політика.

hate
12 Липня 2016 20:14Блоги,Сергій Львівський

На фоні зовнішньої ксенофобії, причому зі всіх сторін по кордону, уже чітко проглядається факт розвитку внутрішньої українофобії, Тобто це коли представники одного етносу-нації-народу-населення, починають визначати, на їхню суб’єктивну думку, хто «бидло», а хто ні. Раніше ця мізантропія та людиноненавистництво були тільки в ультраправих маргіналів, в різних нацистів, імперіалістів, монархістів, та інших фріків, зараз це, я бачу, в ліберальних колах стає трендом.

Коли в партійний общак це «бидло» сипало триголовим на майдані останні копійки, відривало їх від сім’ї, а пенсіонери несли всі свої збереження, то воно не було тоді «бидлом», всі уповали на народ і співали йому оди. Це «бидло», нагадаю, вже як два роки віддає останнє волонтерам, які збирають та везуть все потрібне на Схід. І в мене запитання, чому хвалять волонтерів, але ніхто не навіть доброго слова не скаже простим людям, робітникам, вчителькам, прибиральникам (-цям), пенсіонерам, більшість з яких через комунальний геноцид не переживуть цю зиму?
Коли «бидлу» підняли тарифи, що призведе до геноциду, ця «іліта» крім пєрдєжа в інтернетах щось зробила для цих людей?
Волонтери як соціальне явище не з’являються у вакуумі з нізвідки, якщо б люди не жертвували гроші, не було б і волонтерів, а якщо б не було волонтерів, то кордон на Сході міг би посунутись ближче до Львова, тому що надії на цю недолугу владу та армію з її гнилими та корумпованими генералами немає.
P. S: Все що в нас є, це наш народ, брат від брата, плече від плеча. Яким би він не був, він не винен ні в чому і нікому, він такий, яким його роблять соціально-економічні та політичні умови існування.
Все що ми бачимо у людях негативне, це пряме відображення нас самих, і чим більше народ між собою під зовнішнім впливом розділяється – тим менше шансів в нього на історичну роль та своє місце у вільній Європі.
З НАРОДУ З НАРОДОМ І ДЛЯ НАРОДУ!

Сергій Львівський, блогер, громадський активіст

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.