В очікуванні варварів

У червні Європа перетворилася на центр Римської Імперії в момент її розвалу. Натовпи оскаженілих варварів увірвалися в її самісіньке серце, щоб підготувати до геополітичного краху, який чекає стареньку в майбутньому.

kinopoisk.ru
16 Червня 2016 19:05Блоги,Сергій Марко

Сцени з битвами всіх проти всіх зайняли стіни пабліків, новинних каналів і видань усього світу. Очманілі від безвиході і відчуження консервативні бунтарі рвуть одне одного з великою насолодою. Головна площа Марселя нагадує поле битви, на якому чого тільки не відбувається. Одночасно один за одним вступають в бій англійці, місцеві фанати-араби «Олімпіка» і пролітають ураганом від одного кінця поля в інший «рашн барбаріанс». Нещадний і безглуздий час перед матчем перетворює площу в забарвлене кров’ю і склом покривало. Колісниця, піднята алкоголем, не залишає у спокої і місцевих, які, мабуть, не були готові до настільки жорстокого збіга обставин. Жандармерія скоріше нагадує не визначившу власне місце в карнавалі божевілля команду, яка дуже хоче все-таки вступити на рівних в сутичку, але сили та  тиск громадськості не дозволяють їй цього.

Свято життя вже затихає, а ось скандали навколо нього тільки починають набирати обертів. Особливо смішними виглядають конспірологічні теорії «вишивати», яка у всьому намагається побачити руку Кремля і таємну змову спецслужб проти всього українського і, звичайно ж, європейського. Яскравий приклад: мулька, запущена нашими журналістами про переодягнених росіян в німців, які напали після матчу на українських уболівальників. Цим хлопцям взагалі насрати на геополітичні розклади, міжнародні домовленості і те, що про них подумають у себе в країні. Вони реально готові викласти пару тисяч євро, щоб надерти дупу іншим таким же, як вони і при цьому розтрощити навколо побільше витратного матеріалу. Завдяки бездарності організаторів турніру – Франції, їм це чудово вдалося. Їхня місія виконана вже на 1000%, то що ми пишемо про них, будуємо теорії змов говорить про те, що вони перемогли. А найцікавіше в цьому всьому те, що те ж саме чекає Європу і країни першого світу, якщо вся ця орда (Україна теж, нажаль, входить у даний склад) полізе за ресурсами від глобальної світової «стабільності», недарма я привів аналогію з Римом. Саме так тоді все і було. Тільки іншим разом будуть масштаби серйозніші і ставки значно більші.

Сергій Марко, спеціально для Прометея

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.