Цінності та погроми

Своєрідний камінг-аут (ні). Отож, моє зізнання. Не судіть строго. Коли йду сама по вулиці, особливо ввечері - я боюсь ромів. І це ще не все - я боюсь українців, білорусів, німців і всіх інших. А знаєте чому? Тому, що бидла і злочинців у нас, на жаль, достатньо на вулиці. І це те явище, яке не має відношення до етнічних груп.

Катя Бенюк. Цінності та погроми
25 Червня 2018 1:06Блоги,Катя Бенюк

До війни, а особливо після її початку, кримінал, як раз такий мєлочний, особливо став помітним. Мовчу про вбивства, викрадення і т. д. І це, знову на жаль, реальність усіх країн, які воюють. Винні у цьому роми?

А тепер по пунктах. Ви, ті, що всіляко кричали «Бий! Вбий!» та підтакували антиромським настроям, ходите ж напевно до церкви, правда? От саме ви зараз відчуваєте на собі відповідальність за вбивство? Бо воно є на вас! Можливо, навіть більше ніж на тих, хто вбив. А за скалічену дитину? Ви, крикуни, які потурали злочину, підете сповідатись? Чи це норма, типу така наша традиційна українська цінність? Самі ви і вам подібні маєте руки в крові ЛЮДИНИ! Завдяки вам ці юні хлопці, яким вбили в голови, що вони, б*ять, еліта та цвіт української нації, повірили у те, що вони нев**енні месники. Ви плескали стоячи тим, хто громив та бив ромів, ви і зараз плескаєте. «Прости їм, Господи, бо не відають, що роблять».
Наступне. Правопохоронні органи влади, які напади називали «толокою» та відмахувались руками; які, можливо, покривали крадіжки ромів; які не реагували відповідно на злочини… от тепер ви аж зреагували? Коли до смерті дійшло? Принцип роботи поліції «дзвоніть, коли труп буде» досі діє.

Це та ситуація, де винен кожен. Чи майже кожен. Одні своєю сліпою стадною поведінкою, інші своєю байдужістю. Але що прикметно: у державі, де наростає лояльність до ультраправих рухів, зростає і кількість злочинів, здійснена саме ними. І ніхто, абсолютно ніхто не задумується, особливо з тих крикунів фейсбучних, що наступною жертвою «еліти» можуть стати вони.

Про суд Лінча, до якого вже встигають апелювати. Суд Лінча — ізюминка Ку- Клукс- Клану. Знаєте, хто такі? Підозрюєте, кого вони лінчували? Щоправда, для справедливості, додам, що звільнені з рабства темношкірі люди не гребували лінчуванням своїх колишніх господарів. В такому разі, ймовірно, це було справедливо.
Зараз, із ситуацією із вбитим хлопцем, це справедливо? За що він був «покараний» малолітніми виродками? За те, щоб потім ті могли похвалитись своїм друзякам і стати щось типу авторитетом серед своїх. От і все.

Ну а про тих, хто піариться на цій темі — взагалі мовчу.

Це якщо коротко.

Катя Бенюк, журналістка, громадська активістка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.