Свято демократії на смітнику

Позиції Андрія Садового слабшають з кожною годиною розгортання сміттєвої кризи.

ShAnyODpsBc
10 Червня 2016 17:42Блоги,Сергій Львівський

Чесно кажучи, я не прихильник коспірології та теорій змови, але судячи з двіжухи під ЛМР у Львові, де, картинка зашкалювала від «свята демократії», можу сказати інше. Наперед лиш скажу що #садовиймудак, це як маркер для одноклітинних імбіцилів, які будуть мені закидувати що я садобот. Складається враження з загальної картини та інших інформаційних прецендентів, політичних заяв з оточення Порошенка та АП, що хтось з властьімущих, зібрався зсунути з теплого місця під сонцем єдиного сонцесяйного Андрія.
1. Заява УГКЦ з приводу подій на сміттєзвалищі дала зрозуміти що АІС перегинає.
2. Депутати від Самопомочі, закидували щось про «зловживання» і проявили нелояльне ставлення до свого партійного лідера.
3. Деякі «громадські» лоялісти Садового вчора кричали у всю глотку на мітингу «Відставка», що каже про те, як опортуністи також будуть тікати, і як шакали будуть гризти падаль, лиш він тільки впаде.
4. Ще одне, сценарій з силовиками у Львові не має аналогів в історії Львова, канешно, що Андрій може поплутати рамси, але це малоймовірно, він медіамагнат, який робить ставку на інші інструменти маніпуляції, а не прихильник прямої дії, з розгонами мітингів тітушками, підтягування беркутні, батальонів зі всього західного регіону. Скоріше всього, це не подача мера, а подача Києва і Адміністрації президента, а ці вже руками ультраправих партій та організацій, закрутили всю цю коломийку під ЛМР.
P. S.: Це мені нагадало розгін студентів на майдані, де скоріше всього була замішана тодішня опозиція, тому що ескалація протесту потрібна була саме їм, яценюкитягнибокитурчиновим, але на вряд чи Януковичу.
Ніхто з тих, хто кричав вчора про відставку, не збираються нічого вирішувати, їм потрібна влада і гроші, а цей сміттєвий «геморой» — це проблема громади, це наші діти будуть хворіти на хронічні захворювання, це ми будемо дихати цим повітрям, це нам і нашим дітям тут жити далі. Після відставки Садового, якщо така буде, вони просто хочуть сісти на працюючі схеми і фінансові потоки, зайняти місце при кориті, яке колись втратили, і ВСЕ, а ви собі їбі#ться ще 10 років.

Хтось після майдану зайняв місце Януковича, і в Україні почав правити колективний Янукович. «Соціально-блювотний» популізм, виходить за всі рамки раціональності.

Сергій Львівський, блогер, громадський активіст.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.