Сумний антураж для «європейського міста»

Ще тиждень-два і Львів перетвориться у клоаку, причому в дуже серйозну, а якщо підніметься температура, то можуть початись вірусні захворювання, такі як дизентерія і інші, я не лікар звичайно, але ця хрєнь мені дуже не подобається.

1399710436_7626_img_0862
20 Червня 2016 15:17Блоги,Сергій Львівський

Я знаю, що Садовий цинічний гандон, я і не прив’язую проблему до нього особисто, тому для мене всі партії, які були в ЛМР до нього, такі ж самі мудаки, і я впевненний, що депутати в районах, від опозиційних партій АІС та Самопомочі, такі «ВО Свобода» і інші дрібніші партії, несуть пряму відповідальність за цей смердючий п#здец. Зараз вони як гієни нащупали м’яке підбрюшшя, насолоджуються всім цим, скориставшись можливісттю, шантажують, не випускаючи вивіз сміття на інші полігони.
Навіть знаю, як це відбувається в селах, можу змоделювати.

У кожному селі є партосередки та їхні керівники, вони через своїх агентів впливу серед селян, наприклад таких як, продавець, викладач в школі, священник у церкві, голова сільради, власник бару, чи ще якогось місця, де є трафік людей щодня, розповсюджують маніпулятивні вброси, які повинні зфомувати негативну суспільну думку серед селян, а далі, як правило недалекоглядні люди, навіть не усвідомлюють як ними маніпулюють політичні сили, і вони навіть можуть їх не підтримувати і ніколи не голосувати за них, але вони будуть по замовчуванню танцювати під дудку цих політсил, вони будуть перекривати дороги, лягати під сміттєвози, зривати зустрічі та переговорні процеси. А ці, у свою чергу, маючи медійні ресурси, будуть називати це «волевиявлення територіальної громади».
Таким макаром, вони, ці політичні гієни, падальщики, шакали, виторговують для себе і своїх політсил, бонуси та більше контролю над розподілом ресурсів та новим перерозподілом фінансових потоків, відкусити, відгризти побільше, називаючи це «волею громади» ось яка в них ціль.
А ми у всій цій коломийці властьімущих, через свою байдужість, безвідповідальність, пасивність, страх та егоїзм, є безсуб’єктними лохами та тєрпілами по замовчуванню, ми для них є лише інструментом збагачення і кормом. Так вони хочуть, це їхня воля, і так є по факту, ми їм дали це право відповідно пожинаємо плоди.

І скоро ми знову побачимо почуємо про нові дорогі авто когось з депутатів, вілли за п’ятиметровим парканом, десь в Зимній воді.
І ясно, що вони скажуть, що це в них дружини успішні бізнес-леді, спадщина від багатих родичів з закордону і тд. а вони бідні та голодні, збідовані та замучені важкою працею працівники адміністрацій. А ми будемо дохнути і далі як мухи.

Сергій Львівський

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.