Соціальна ненависть і  е-декларування

Ось ці всі мудаки при владі задекларували бабло, яке вони награбили за роки своєї політичноі та бізнес-кар'єри.

Соціальна ненависть і е-декларування
2 Листопада 2016 14:28Блоги,Сергій Марко

Насправді всім відомо, звідки воно: незаконні приватизації, віджате і награблене під час війни, корупційні схеми.

Скажу зараз банальні речі. Ці всі статки у найбіднішій краіні Європи, а скоро – напевно, і світу. Так може Україні потрібна нарешті соціальна ненависть? Може, ми – бідні і голодні – повинні нарешті направити свою злість на тих, хто собі спокійно жирує під час суспільної чуми?

Я впевнений, що наступна революція буде, як мінімум, антиолігархічною, бо головний ворог країни – це йобані багатіі. При чому це люди, які здобули своі статки не чесною працею (якщо це взагалі можливо в парадигмі найманої праці), а рейдерськими махінаціями, захопленням державних інститутів влади та лобізмом своїх інтересів через партійні стурктури.

Зв’язка держава-олігархат в Україні розставляє чітко сили і майбутні городські барикади. Головне, вже зараз це все не пропускати та нарешті побачити ворога українців, який тормозить переможне завершення війни, капітулює перед окупантом, який не піднімає економіку, вимагає корупційних відкатів від інвесторів, не веде справжньої боротьби з корупцією. А нащо нашим елітам це все робити, якщо ім і так все добре? А те що 35 мільйонів українців ледве на поїсти накопичує собі за місяць – це не іх проблеми. Буття українських можновладців визначає їхню життєдіяльність і пріорітети.

Так давайте і наше буття буде це робити.

Сергій Марко, блогер, громадський активіст.

Спеціально для Прометея.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.