Що таке політика?

Почувши це слово, більшість людей, особливо тих, хто вважає себе аполітичними, асоціюють його з зажерливими персонами років за 50, в розкішних костюмах, які шось нам обіцяють і розказують з екранів телевізорів.

Що таке політика? Блог Дмитра Купрієнка
23 Серпня 2016 20:59Блоги,Дмитро Купрієнко

Таке уявлення є помилковим, оскільки це є лише вершиною айсбергу. Насправді політика- це явище тотальне, всеохоплююче, яке пустило своє коріння в усі сфери людського життя: медіа, спорт, література, шоу-бізнес, мода і багато інших аспектів життя є політизованими в наш час. Так, я говорю саме про те шо ваша улюблена музика, ваші улюблені фільми, улюблені книги, улюблені журнали, улюблені бренди і все інше це теж є частиною політики, а отже – і ви самі є її частиною. Після цього речення більшість з читачів, мабуть, захоче в черговий раз довести свою аполітичність, але, як вже можна зрозуміти з аргументів наведених вище, аполітичних людей не існує. Аполітична особа то є овощ, який не має жодних принципів і життєвої позиції.

Політика не мала б сенсу, якби не охоплювала все. Політичні еліти як ніхто інші розуміють, що всі люди різні і кожному інформацію треба доносити по-різному, наприклад – завдати людині якийсь вектор і привити їй якісь певні погляди і переконання. Шляхом подання їх у чистому вигляді (особливо коли річ йде про антигуманні і чужі для адекватної людини позиції) це  маловірогідно, а от якщо підлаштувати це все під якийсь крутий фільм, музику, телепередачу і т.д., то шанси суттєво збільшуються. Підсумовуючи це все, можна сказати, що кожна людина, яка живе на нашій планеті, є учасником політичних процесів, питання лише в тому яким ти є учасником, активним чи пасивним?

Дмитро Купрієнко, студент, громадський активіст.

Спеціально для Прометея.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.