РУЇНА?!

Українці ще не навчились боротись за себе, нами крутять, як хочуть, ми безправні холопи по факту, наші долі і наше майбутнє, є ставкою у політичних ігрищах олігархів та міжнародних фінансових організацій, де українці є територонаселенням, тобто ресурсом для збагачення та експлуатації.

Руїна, блог Сергія Львівського
8 Серпня 2016 19:30Блоги,Сергій Львівський

Це наша реальність сьогодні, це ми самі обрали це, і ми самі за це несемо відповідальність, перед нашими пращурами та нащадками, «мертвими живими та ненародженими», як казав Т. Г. Шевченко.
Цей етап нам потрібно ще пройти, і ми його пройдемо обов’язково, питання тільки, якою ціною..
Колоніальна психологія і є нашим історичним ярмом, коли вся Європа пройшла у 19 – 20 ст., ми не вписались у постмодерн і випали з цивілізаційного загальноєвпропейського контексту. Іншими словами, ми відстаємо десь на 100 років у історичному розвитку, на 100 років Карл! Ось і відповідь, коли у Європі виходять мільйони на протест за свої соціальні права, а в цей же час українці змінюють царьків, баронів, місцевих князьків і чинуш, змінюють всю цю шушару без кінця та надії на якийсь вихід, знову майдан, знову зрада, знову все те саме.
Це називається Ф Е О Д А Л І З М

Сергій Львівський, блогер, громадський активіст.

13925191_1123315031090186_3836261824380812009_n

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.