Про серйозний успіх українських Олімпійців в Ріо

21 серпня вже закінчуються змагання в рамках Літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Україна на даний момент має лише 9 медалей, з яких тільки 2 золотих – їх отримали байдарочник Юрій Чебан і гімнаст Олег Верняєв.

Про серйозний успіх українських Олімпійців в Ріо
20 Серпня 2016 21:31Блоги,Ярина Волошин

Можна підводити вже певні підсумки і констатувати два факти: по-перше, в українському спорті спостерігається серйозний упадок, адже кількість медалей більш ніж вдвічі нижча, ніж на попередніх Олімпіадах, а по-друге – всі основні зірки української збірної витрясли з себе те, що змогли, тому на більше розраховувати було не варто.

Постійні політичні «качелі», війна (свідками якої є велика частина збірної), тотальна відсутність фінансування не можуть не позначитись на особистих результатах і вмісті командної скарбнички.

Як би там комусь не хотілось, але на останніх Олімпіадах виступали ті останні, хто виховувався на ресурсах і резервах, залишених з радянських часів. А залишені ті резерви були напризволяще. Тому тепер, через 25 років, і настав той переломний момент, коли Олімпійська збірна не може показати результату, бо можливості витягнути себе на потрібний рівень просто немає. Старі ресурси зносились, а оновляти їх ніхто не збирається.

Спортивні бази нищаться і забудовуються, профільні федерації майже не отримують фінансування на проведення банальних зборів і закупівлю реманенту. Що вже говорити про фінансову мотивацію для спортсменів. Талановиті молоді люди просто не можуть показати свої найкращі результати, бо їх тренери не мають на чому їх тренувати.

А скільки ще таких молодих і талановитих навіть не здогадуються про свої таланти, бо в їхньому містечку чи селі був (у кращому випадку) лише стадіон. Цим леймотивом пронизані інтерв’ю абсолютно всіх спортсменів.

Тому порадійте за олімпійців і подякуйте їм за те, що вони роблять неможливе, а у низькому результаті їхньої вини нема – вони роблять те, що можуть.

P.S. Нижче фото, зроблені у 2015 році в рамках проекту «Help Sport», ініційованому срібним Олімпійським призером, плавцем Денисом Силантьєвим. Фото ілюстративні, але зроблені без перебільшень.

3HELP-SPORT

9caa2793658f3cc387f216157300b1ce_l

13296_hu9gdacnlam6

13296_vCpkqUOPUcWo_a_1060_680

bessonova02

38657_1

Мітки

олімпіада

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.