Нова альтернатива

Очевидно, що при такій політичній кризі ідей, як в Україні, святе місце не може перебувати в порожнечі довго. Створені на швидкоруч політичні проекти не змогли відіграти роль координаційної сили. Вони і не могли це зробити, в силу своєї ідеологічної недолугості. Так яка ж ідея здатна утворити авангард суспільства майбутнього?

Нова альтернатива
5 Серпня 2017 21:33Блоги,Денис Котов

Само-собою, ідея має мати чіткий посил. Нехай не обов’язково новомодний. Але чіткий. Зрозумілий на пальцях для простої людини, як от «Свобода» – Бандера і націоналізм, «Опоблок» – рускій мір і т. д.

Посил має бути зоорієнтований на чіткий прошарок людей – пенсіонери, студенти та інші соціальні спільноти. В жодному випадку це не має бути розмитий стан людей, котрих не може об’єднати метафізична проблема – типу найманих працівників чи інтелігенція. Занадто велика фрагментація соціальних груп сьогодні.
Посил має нести критику справи в сучасній системі (чи критику системи) із альтернативою, яка стає об’єднуючим фактором для формування суспільної сили (приклад: концепція, яку просуває Балашов – 5.10)

Більше того, ідея має гостро вступати в протиборство із сучасними реакційними концепціями, бо саме перманентне відчуття боротьби, драйву, динаміки – запорука того, що ідея зможе тримати людей в тонусі і породжувати нову і нову мотивацію.
Саме ці проблеми постають перед сучасною контрелітою України. Вона формується, бо саме зараз час дискусій і помислів. Якщо хочеш вписати своє ім’я в історію цих земель – не барись, іншого шансу не буде!

Майбутнє належить нам, інакше воно нам просто не потрібне!

Денис Котов, громадський активіст, філософ, психоаналітик.

Специально для Прометея.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.