Наклеп у львівському салоні краси

Нещодавно мені скинули пост, повний пліток. В наш час дуже легко принизити людину в соцмережах, достатньо написати пост, повний брехні та несправедливості.

Аня Глодан. Наклеп у львівському салоні краси
28 Вересня 2017 19:28Аня Глодан,Блоги

Справа така: пропопрацювавши в одному львівському салоні краси, я вирішила змінити місце роботи. На мій погляд, на більш перспективне та з кращими умовами праці. Я сказала власниці про своє рішення і пообіцяла, що буду працювати, доки мені шукатимуть заміну. Це була неприємна розмова для нас обох. На наступний день я вислухала купу принизливих слів від її доньки, яка не має відношення до моєї роботи. І це був тільки початок…

Через пару днів вийшов пост брехні та приниження проти мене. Як можна до такого дійти? Рабство відмінили! Чи може вони не знали? По-перше: я ніколи не чула, не бачила вибухів і завжди говорила про спокій на моїй території (я переселенка з Луганської області). По-друге: я не мала і не маю львівської прописки. І це логічно, я ж переселенка! Завжди гарно виконувала роботу, працювала по звичайному графіку. Постійно виходила на підміни, що можуть підтвердити клієнти. По-трете: я сама готую своєй дитині! Стосовно слів «з дитиною на руках та за відсутності коштів на існування», «менше тижня, офіційне працевлаштування» – навіть смішно читати. Всі знають, як це було. Я майже рік працювала без дитини (вона була з батьками). За цей час я знайшла роботу, житло, садочок та забрала донку до себе. Потім власниця дізналась про закон стосовно переселенців (ч. 1 ст. 14 Закону про зайнятість). Згідно закону, роботодавцю виплачуються кошти кожного місяця півроку. Мене влаштували офіційно, отримуючи додаткові кошти від держави. І де тут доброчинність? Я ніколи не отримувала фінансової та гуманітарної допомоги від цих людей!

Стосовно «бабусі-дідусів» і «свіженьке з городу». Якоюсь мірою це дійсно так. Дідусь завжди приходив до мене на стрижку, і я ніколи не брала грошей, за це він приносив кульочок овочів і шоколадку. Я йому дуже вдячна. Якось мене просили вийти на роботу хоча б на пару годин під час хвороби моєї дитини. То були свята, всі хотіли бути гарні. І я погодилась вийти під 3 клієнтки і швиденько в лікарню. Навіть згадувати не хочу той день. Найголовне: в мене гарні відносини з моїми колишніми співробітниками. Це чудові дівчатка, яким я дуже вдячна за 2 роки праці. Але будьте обережні, слизькі люди завжди можуть бути поруч.

Аня Глодан, стилістка, перукарка.

Спеціально для Прометея.

Рекомендовані статті

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.