Консерватизм як лицемірство

Борці за багатодітні родини, які самі не одружувались і не мають дітей. Жінки, які потай роблять аборти, а в голос палко їх засуджують. Чоловікі, які взагалі ніколи не народять, але прагнуть заборонити прервати вагітність. «Марші за здорову молодь», присвячені історичним героям, що страждали різноманітними залежностями.

Тетяна Павленко. Консерватизм як лицемірство
29 Травня 2018 16:17Блоги,Татьяна Павленко

Люди, які курять коноплі, але протидіють акціям за легалізацію трави. Жінки, які закликають скасувати право на вищу освіту для інших жінок, хоча самі вже отримали дипломи. Борці за цнотливість, які не тримають цноти. Сторонники сімейних цінностей, які зраджують у шлюбі. Такий приблизно портрет середнього українського консерватора.

Консерватори мріють обмежити всіх, окрім себе. Як і решта грішних, вони розлучаються, п’ють, лупцюють власних дітей і займаються випадковим сексом. Хтось вживає наркотики, хтось має гомосексуальний досвід. Від більшості людей їх відрізняє лише жага читати іншим проповіді.

Консерватизм – це ліцемірство, яке стало політичною позицією. І чим більше гріхів на пам’яті, тим гучніші слова про «геєну вогняну». Борці за традиційні цінності – це слабкі духом люди, які знають про свою «грішність», проте не мають сил боротися з нею. Тому вони приєднуються до тих, хто травить і повчає інших – так легше, завжди легше шукати скапки в очах ближнього. Їм безсенсово казати: «Хто без гріха, хай першим кине камінь». Вони – кинуть. Бо це лицеміри, і в своєму лицемірстві вони небезпечні.

Тетяна Павленко, громадська активістка («Новий Вогонь»), журналістка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.