Судова реформа як державний переворот

Зараз під виглядом судової реформи фактично відбувається державний переворот.

1460958459-7679--zakarpattyanetua
14 Червня 2016 15:39Блоги,Олеся Дацко

Гвалтування права, і внесення змін до Конституції в частині правосуддя, які позбавляють громадян доступу до правового захисту, а саму систему судочинства просто роблять нелегітимною. Відповідно до пропонованих змін до Конституції (і закону про судоустрій і статус суддів, який вже проголосували):

«Суд утворюється і ліквідовується законом»

Не треба бути юристом щоб зрозуміти, що закон нічого не засновує.
Заснувати суд може особа! Згідно закону! Але не закон! Він не має правосубєктності! Невже оті так звані народні депутати цього не розуміють? Чи це свідоме нищення держави?

Правовий захист нам змінили на фахову правничу допомогу!

Та щоб автори закону ніколи не отримали медичної допомоги, тільки фахову медичну – по аналогії!
Це означає, що отримати допомогу в суді без адвоката стане неможливим. Скільки коштують адвокати – нікому розказувати не треба. І наскільки вони залежні – теж.

Розділ про прокуратуру взагалі виключається з Конституції. Тобто чи буде цей орган взагалі, і яким він буде, – в ручному режимі собі вирішуватимуть можновладці.

Переклад законопроекту, надісланий до Венеційської комісії, на аглійській мові має абсолютно інший зміст, ніж реально написано по-українськи. Тому висновки комісії спотворені. Зрозуміти оцю вакханалію вони точно не зможуть. Зате ми і наші діти відчуємо на своїй шкірі. Ми – наполовину вже раби. Навіть не кріпосні.

Олеся Дацко,

Заступниця голови Громадської ради при Львівській ОДА, доцент, кандидат економічних наук.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.