Афрін в моєму серці

Скажіть мені, будь ласка, кого ви бачите на цьому фото? Хтось бачить «курдських сепаратистів», яких наші праві, як і всі інші прояви сепаратизму у світі, ототожнюють з бидло-бандюками зі Сходу України. Хтось бачить просто людей зі зброєю.

Афрін в моєму серці
23 Січня 2018 14:46Блоги,Олексій Каленіченко

А я бачу героїчні обличчя тих, хто готовий знищувати окупанта, навіть без військової форми і тяжкої зброї. У звичайних джинсах та капцях, тримаючи АК. Я бачу очі людей, що усвідомлюють себе у суспільстві і розуміють, що суспільство – це вони і є. Я бачу жінок зі зброєю (!) на Близькому Сході, яким набридли мусульманські догми. Я бачу справжніх Громадян, нехай і невизнанної держави.
Афріне! Моє серце з тобою. Кожна звістка про просування турецьких військ вглиб курдської території сприймається з болем і шаленим сумом. (І це не перебільшення, люди з мого найближчого оточення це знають.)
Всім своїм серцем вірю у Вашу перемогу! Бо турецький імперіалістичний звір повинен бути знищений, так само, як і російська імперська машина.
P.S. Якщо б рівень української самосвідомості був схожий хоча б на 30% на рівень самосвідомості курдів, війна з Росією завершилася б перемогою, так і не почавшись. А олігархат навіть би і не думав саджати\вбивати патріотів. Вірю в українське громадянське суспільство.

Олексій Каленіченко, студент-політолог, громадський активіст.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.